Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Urodzinowo i pomidorowo

kwiaty | 13.06.2012 12:19

alt Dzisiaj cudowny dzień, urodziny mojego ukochanego taty. Oczywiście tort z motywem kwiatowo-owocowym:) Prezent wybierał mąż, także kwiatów się nie spodziewajcie (zainwestował w %). Do tego wspaniała data, bo moje pomidorki koktajlowe zakwitły i pojawił się pierwszy zalążek pomidorka.

Czyli, że mam rozumieć, iż z każdego kwiatka będzie taki cudowny i smaczniutki pomidorek koktajlowy? Jakoś pszczółek koło tych pomidorków nie widzę, swoją droga nawetw  ogrodzie ich nie ma, a tymczasem kwiatek zapylony, bo pomidorek będzie. Dziwne to wszystko. Najważniejsze, że praca włożona w pielęgnację pomidorków nie pójdzie na marne, bo krzaczorki są już naprawdę ogromne, widok niesamowity. Balkonik nabiera swoich kształtów, teraz jeszcze pora kupić mebelki, co by je tam postawić i można czytać książkę w otoczeniu warzywek:) Moje marzenie, którego nie udało się dotychczas spełnić, bo na balkonie królowany kwiaty balkonowe - pelargonie, begonie, surfinie oraz werbena, a stoli i krzesełka stały tylko w ogrodzie. Ale i tak zmieściłam na tym balkoniku dwie donice z kwiatami dekoracyjnymi (lawendą i margerytkami). A co tam:)

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. shellaladitka.wordpress.com  |  05/28,2017 at 10:36

    Hi there, always i used to check website posts here in the early hours in the daylight, since i enjoy to learn more and more.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage