Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Mięta na balkonie

kwiaty | 29.05.2012 14:02

alt Jej zapach roztacza się po prostu wszędzie. Mam ją nie tylko w ogrodzie, ale i na balkonie. W skrzynce, obok pomidorków koktajlowych. Kupiłam w zwykłym hipermarkecie, przesadziłam i gotowe. Teraz się pięknie rozrasta (dopiero kilka dni w owej skrzynce gości, ale jestem dobrej myśli).

Oczywiście mąż od razu postanowił trochę ją wykorzystać, bo rum nam został po ostatniej wizycie sąsiadów, tym samym mięta była jak znalazł. Ja zamierzam używac miętę nie tylko do drinków, ale jako dodatek do wody niegazowanej. Zawsze w karafce podaję z miętą i cytryną, smakuje wyśmienicie (niezwykle orzeźwiająco). A czy i Wy macie w swoich ogrodach miętę? Może wykorzystujecie ją jeszcze w inny sposób? Ja mam też taką małą na parapecie w kuchni. Jakoś nie widziałam nigdzie nasion mięty, bo z chęcią bym sobie wysiała. Muszę bowiem przyznać, ze te roślinki, zioła, które są wysiewane przeze mnie, jeśli tylko mają zapewnione odpowiednie warunki - trzymają się znacznie dłużej od tych kupionych w sklepach. Ale mięty nie było, więc taką supermarketową muszę mieć, oby się przyjęła i rozrastała się pożądnie. Waszym ziołom też tego życzę:)

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. sheilaeverette.blogas.lt  |  05/28,2017 at 22:19

    whoah this weblog is fantastic i love reading your posts. Keep up the great work! You understand, a lot of persons are searching around for this information, you could help them greatly.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage