Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Dzwonkowo i goździkowo

kwiaty | 18.05.2012 10:26

alt Otóż w moim ogrodzie zagościły dzownki dalmatyńskie i jeszcze kilka innych odmian (w tym karpacki chociażby), do tego zaczynają kwitnąć goździki chińskie i pierzaste, co oznacza, ze ogród zaczął żyć. Nareszcie!

Jedyne na co narzekam teraz to pogoda. I choć nie pada (chociaż tyle dobrego) to jednak jest straszliwie zimno. Na taras nie mogę wystawić swoich siewek szpinaku, tylko zalegają mi w pokoju i można się o nie potknąć. Ponadto musiałam się dziś przeprosić ze swoim płaszczykiem wiosennym na te chłodniejsze dni, bo myślałam wczoraj, że mi dłonie zamarzną. A dziś weekendu początek i wcześniej nie mogłam się doczekać kiedy meble ogrodowe wreszcie na swoich miejscach poustawiam, kupię sztuczną trawę, bo na taką się wreszcie zdecydowałam (chyba) i z mężem rozstawimy dzieciakom hustawki, ech. A tutaj takie zimno, że w ogrodzie się ani robić nie chce ani siedzieć. Może na działkę podjedziemy popatrzeć jakie zmiany tak zaszły. Najgorzej, ze w przyszłym tygodniu dzieci jadą na zielone szkoły (młodsze na 3 dni, satrsze na cały tydzień) i nie wiem nawet jakie rzeczy mają zabrać. My może na kilka dni też gdzieś wyskoczymy, albo będziemy się upajać spokojem w domu. W każdym bądź razie w ten weekend planowałam zrobić porządkiw  ogrodzie, co by tydzień bez żadnej ingerencji wytrzymał. Dzwonki miały zostać zasadzone na obrzeżach ścieżek (niczym na zdjęciu) i rozrastać się, żeby wyglądały tak cudownie w przyszłości! A teraz nie wiem co z tych planów zostanie zrealizowane... Wszystko przez pogodę!

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. http://shaynaHarmon.jimdo.com/2015/06/27/hammer-toe-operations  |  05/28,2017 at 22:26

    You are so cool! I don't think I've truly read a single thing like this before. So nice to discover somebody with genuine thoughts on this subject matter. Really.. many thanks for starting this up. This website is one thing that is needed on the internet, someone with some originality!

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage