Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Pora na pelargonie

kwiaty | 18.04.2012 08:58

alt Po weekendzie niewielkie zmiany w moim domowym, doniczkowym ogrodzie parapetowym. Nie wiem jak u Was, bo się nie odzywacie, a mniemam, że szału również nie ma. Tymczasem w sklepach ogrodniczych pełno ludzi, ogrodników szukających kwiatów balkonowych. W Rajskim tłum, w weekend nie było miejsc parkingowych.

Oczywiście znowu mam dylemat na co się zdecydować i nadal nie wiem. Mam głowę pełną pomysłów, bo chciałabym, żeby mój tarasik wyglądał zjawiskowo, ale jednoczneśnie na surfinie pozwolić sobie nie mogę. Bo mamy plany na wakacje, a surfinie nie wytrzymają bez wody zbyt długo. Dlatego po raz kolejny będę musiała się uśmiechnąć do pelargonii tudziez begonii. Zobaczę jeszcze.

A w ziołowym ogrodzie zmiany - majeranek i cząber pojawiły się na powierzchni, ale słabo to widzę. Bazylia ma już pierwsze bazyliowe liście:) Czyli takie, które naprawdę przypominają bazylię. Koperek za to umarł śmiercią naturalną. A w doniczkach wielkonocnych widać owies, czy trawkę wielkanocną - cokowliek to jest. Siane dwa tygodnie przed świętami, a właśnie wschodzi. Cóż będzie taka imitacja trawy w doniczkach przez jakiś czas, bo szkoda wyrzucać. Ma ładny kolor takiej żywej zieleni. Na razie jest malutka ta trawka, zobaczymy jak będzie się rozwijać w miarę wzrostu. Pozdrawiam pogodnie, bo dziś nawet ładnie na dworze:)

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. WinRAR  |  04/01,2017 at 05:29

    Your style is unique compared to other folks I've read stuff from. I appreciate you for posting when you've got the opportunity, Guess I'll just bookmark this page.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage