Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Kwiecień plecień w moim ogrodzie

kwiaty | 13.04.2012 08:53

alt Kwiecień to czas, kiedy rośliny budzą się do życia. I choć pogoda do najwspanialszych nie należy to jednak w najbliższym czasie synoptycy zapowiadają ocieplenie. Już nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie znowu wyjdę do mojego ogrodu. Tak, żeby coś sobie w nim pogrzebać, poprzesadzać, powycinać. I choć porządki wstępnie zrobione to nie o takie leniuchowanie w ogrodzie mi chodzi.

A tymczasem w domu ciągle rosną zasiane warzywa. Na parapecie w kuchni pojawiły się liście bazylii oraz pietruszki. Niestety majeranek i cząber nadal niewidoczne. Może wreszcie zaczną kiełkować. Do tego widać już szpinak oraz pomidorki. Dziwne takie ich liście, ale myślę, że będzie tak samo jak z bazylią, czyli, że dopiero po czasie ich liście zaczną przypominać te, które znamy. Zobaczymy. Wcześniej nie bawiłam się w domowego ogrodnika, kupowałam po prostu gotowe sadzonki w sklepach ogrodniczych czy od działkowców. Miałam więc swoje, ale już jakby podchowane trochę:) A teraz to będzie taki móju wypust od maleńkiego, więc tym bardziej jestem dumna. Zobaczymy jak tam będą się sprawy miały po weekendzie. Będę Was informować Drodzy Ogrodnicy:) A u Was jakieś warzywka na parapecie goszczą?

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. WinRAR  |  04/01,2017 at 03:45

    You've made some good points there. I looked on the web for more information about the issue and found most people will go along with your views on this site.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage