Załóż bloga Zaloguj sięMenu:

Linki

Kategoria główna
- Kredyciak.pl
- Kwiaty ogrodowe

Wielkanocne jajka wraz z życzeniami

kwiaty | 04.04.2012 11:47

altNie wiem jak u Was, ale moje przygotowania do Świąt dziś ruszają pełną parą. Oczywiście porządki jakiejś już robiłam w domu, jednakże tak naprawdę dopiero dzisiaj trochę bardziej do nich przysiądę. Mąż trochę pomaga, a dzieci jak to dzieci, ale od jutra mają wolne w szkole, więc je trochę zagonię do roboty. Niech też poczują, że przed nami święta

W każdym razie moja rzeżucha, którą posiałam na takich specjalnych pojemnikach do jajek, prawie już wyrasta. Jeszcze dwa dni i będzie wyglądała zjawiskowo. Już jeden kwadrat zjedliśmy, co go dwa tygodnie temu zasiałam. A owies czy jak sięnazywa ta specjalna wielkanocna trawa właśnie pojawiła się na horyzoncie. Tak późno, bowiem rośnie w ziemi, a nie tak jak rzeżucha na wacie, więc chyba na święta nie będzie dostatecznie duża. Szkoda, ale cóż zrobić. Może później utrzyma się po prostu dłużej i będzie stanowiła ozdobę stału.

Ponieważ przez tych kilka dni zajmę się przygotowaniami to z pewnością nie będę tutaj zaglądać. Dlatego też już dziś składam Wam świąteczne życzenia. Co byście się ze swoimi bliskimi podzielili jajkiem. Moje dzieci uwielbiają się z nami bić na jaja. Ciekawe kto wygra w tym roku. Nie wiem jak Wy, ale ja swoje jajka chciałabym przyozdrobić jak na zdjęciu, które znalazłam w Sieci. Jednakże coś mi się wydaje, że kwiaty zwiędną i nie będą wyglądały zbyt atrakcyjnie, no chyba, że wykorzystam jakiś susz. Zobaczę jeszcze:) Tymczasem spokojnych, radosnych i ciepłych Świąt Wielkiej Nocy:)

«Następny | Poprzedni »

Komentarze

  1. 1. Liliana  |  04/05,2012 at 13:22

    Szczęśliwych radosnych Świąt spełnienia pragnień i marzeń. chwil upływających w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia Liliana

  2. 2. markhensley2.exteen.com  |  05/28,2017 at 19:50

    If you would like to improve your knowledge only keep visiting this web site and be updated with the most up-to-date gossip posted here.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
 authimage